Ekip

DETAY

Batesmotelpro ekibinin yazarı, oyuncusu, zaman zaman şarkıcısı ve hatta bas gitaristidir. Her sabah ofise elinde kahveyle girmesi ve aksiyon filmi aktörü havasındaki sert yüz hatları aldatıcı olabilir ancak gerçekte odasından hava almaya çıktığında yanık sesiyle türkü söyleyerek deşarj olan bir insandır. Teknoloji tutkusu, başka insanların telefonları yere düştüğünde bile üzülecek kadar büyüktür. Ses sistemi kablolarını toplamaya yarayan cırt cırtlı bir bandı, aralarında oluşan duygusal bağ sebebiyle daima bileğinde taşır. 

Volkan Öge
Volkan ÖGE
DETAY

Batesmotelpro’nun oyuncusu, yazarı, dış işleri bakanı, sosyal medya uzmanı ve ailemizin babasıdır. Ekibi motive tutmak için mutfak çekmecelerini daima çeşit çeşit abur cuburla dolduran Tansu, ofiste su bittiğinde kapısının çalınmak zorunda olmadığını, buzdolabının üstündeki sipariş numarasının herkes tarafından aranabileceğine kimseyi ikna edememektedir. Tüm telefon konuşmalarını koridorun akustik ortamında yapmaktan çekinmezken gitar çalmaktaki becerisini sır gibi saklar. Benzerine kimsede rastlayamayacağınız gömlek koleksiyonuna ve gözü gibi baktığı Zippo’suna göz dikmediğiniz sürece sizi gülümseyerek dinleyecektir.

Tansu Tunçel
Tansu TUNÇEL
DETAY

Çoğu insan tarafından ekibin “yakışıklı elemanı” olarak bilinse de, arkadaşları için oldukça tuhaf çalışan bir beynin sahibi ve şarkı sözlerindeki en saçma sözlerin yaratıcısıdır. Aklına iyi bir fikir geldiğinde üşenmeden sıcak yatağından çıkıp not etmesi yetmiyormuş gibi repliklerini kelimesi kelimesine ezberleyerek övgü toplar. Lise döneminde mizaha duyduğu büyük merak sebebiyle mali müşavirliğe yönelmiştir. Gündüzleri kendisine Beşiktaş vapurunda takım elbise giyerken rastlayabilirsiniz.

Ömür Cedimağar
Ömür CEDİMAĞAR
DETAY

Görüntü yönetmenliği, kurgu ve efekt yapmak gibi yetenekleriyle İsviçre çakısından daha fazla fonksiyona sahiptir. Dışarıya karşı sakin ve sessiz duruşuyla mülayim bir profil çizse de sinsice spora giderek vücut çalışır ve yazın Hawaii gömlekleriyle yürek hoplatır. Üst düzey kurgu problemlerinden, kalorifer peteklerinin havasının alınmasına kadar her türlü sorunu sadece internetten edindiği bilgiler vasıtasıyla çözebilir. Ofisten uzak kaldığında dönüşte kapıda üstüne atlanarak karşılanan tek üyedir.

Silvyo Behmoaras
Silvyo BEHMOARAS
DETAY

Batesmotelpro’nun prodüktörü ve 1 numaralı federal ajan rolüyle parlamış oyuncusudur. Ekibin diğer üyelerinin gözünü korkutan tüm işlerin hakkından gelir. Ofis masasının baş köşesi ve yanındaki üçlü prizin tüm kullanım hakları kendisine aittir, erken gelip yerine oturan olursa hiç acımadan kaldırır. Yıllardır her öğlen aynı dükkandan sandviç yer. Sıkıldığında farkında olmadan kıyafetlerinin kolunu paçasını sıyırmak gibi tuhaf bir huyu vardır. Bir derdiniz olduğunda hemen anlayıp ‘gel lan hadi gel’ diyerek gönlünüze taht kurar.

Uğur Karaman
Uğur KARAMAN
DETAY

Ekibin en taze metin yazarıdır. Yanından hiç ayırmadığı sırt çantasından ağrı kesici, çin yağı ve hatta patates kızartmanız için tuz bile çıkarabilir. Kendisine has bol esli konuşma tarzıyla anlattığı hikayeler çekirdekle çok iyi gider. Mizah dergilerine bayılır, biriktirdiği futbolcu kartlarını çocuklarla değiş tokuş eder ve yorgunsa amfinin üzerinde dahi uyuyabilir. Vapurda karşınızda uyuyan adamın sakalları yer yer kızıl, tshirt’ü çizgili ve sırt çantası siyahsa, o adam muhtemelen Cemil’dir.

Cemil Öner
Cemil ÖNER